Biz Kimiz?

Firmamız, 1987 yılında kurulmuştur. 1991 yılında Özsarı Emlak inş.Turz .Tekst .Ltd. Şti Ünvanını almıştır. Kuruluşumuzdan bu yana sürdürdüğümüz dürüst hizmet anlayışı, müşterilerimizin yatırım yapma planları için gösterdiğimiz titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığımız isabetli adımlarla, emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri haline geldik. Bu zamana kadar oluşturmuş olduğumuz tecrübemizle daha fazla gelecek hayalini gerçeğe dönüştürmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz, Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark oluşturarak güvenilir marka haline gelmek ve Kalite üstünlüğü ile hizmet vermektir. Tercihinizi her zaman bizden yana kullanan siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz...

Mehmet SARI

Genel Müdür

Cengiz SARI

Genel Müdür Yrd.

İbrahim SARI

Genel Müdür Yrd.

Jülide HAMURCU

Genel Koordinator

Uğur Murat BAŞKAL

Şube Müdürü

Furkan SARI

Satış Temsilcisi

Figen SUCUKÇU

Satış Temsilcisi

Emre SARI

Satış Temsilcisi

Kübranur SARI

Satış Temsilcisi

Dilek SARI

Satış Temsilcisi

Gayrimenkul
ALIM SATIM
Aracılık Hizmetleri

Gayrimenkulün,
doğru ve gerçek değerinde Fiyatlandırılması sonucu çok yönlü Pazarlama ve Kapsamlı Tanıtımı yapılarak, Doğru ALICI/SATICı ilişkisi Kurularak, Satış İşlemlerine geçilmesi ve satış işlemlerinin yapılmasına Aracılık etmek.

Gayrimenkul
KİRALAMA
Aracılık Hizmetleri

Gayrimenkulün,
Doğru Fiyatlandırılması sonucu çok yönlü Pazarlama ve Kapsamlı Tanıtımı yapılarak, Doğru KİRACI/KİRALAYAN ilişkisi Kurularak, Kiralama hizmeti verilmesi ve işlemlerinin yapılmasına Aracılık etmek.

Gayrimenkul
EKSPERTİZ
Hizmetleri

Gayrimenkulünüzün,
doğru ve gerçek değerinin tespiti ve raporlanması, gayrimenkulün,Yatırım yapılıp yapılmayacağı konusunda doğru karar alınmasını sağlamak adına yapılacak Değerleme Hizmetleri yapılması.

Gayrimenkul
YATIRIM
Danışmanlığı

Gayrimenkul,
Alım,Satım veya Kiralanma hizmetleri için hukuki, teknik ve fiziki verilerin, , doğru ve hızlı bir şekilde araştırılıp sonucuna göre yatırım kararına yön verilmesi, yapılan yatırımın güvenilirlik ve getirisinin tespit edilmesi.

Gayrimenkul
PROJE
Pazarlama Hizmetleri

Gayrimenkul,
İnşaat Projelerinin Geliştirme Oluşturma pazarlama, ve satış öncesi ve sonrası kısaca tüm aşamalarında; iş geliştiricilere profesyonel bir Pazarlama ve Satış Organizasyonu hizmeti vermek.

Özsarı ailesine katılmak ister misiniz?
Çalışanlarımız bizim en önemli değerimizdir. Onların güç ve enerjileri olmadan şirketin hedeflerine ulaşması mümkün olmayacaktır.
özgeçmişinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gayrimenkule Dair Herşey.. Gayrimenkul, Alım /Satım/ Kiralama Aracılık Hizmetleri, EKSPERTİZ Hizmetleri, YATIRIM Danışmanlığı, PROJE Pazarlama ve Satış Organizasyonu Hizmetleri vermektedir

Firmamız, Daire karşılığı İnşaat Yapımı ve taahhüt firması olarak hizmet vermektedir. projelendirmeden anahtar teslimine, bakım ve onarıma kadar her safhada hizmet verebilmektedir.

Tüm branşlarda birçok sigorta şirketinin acenteliğine sahip olan hedeflerini büyüten acenteliğimiz, müşteri memnuniyetini ilke edinen, kalitede süreklilik anlayışı ile hizmet vermektedir.

İnteraktif wep tasarımı ile ilgili tüm iş süreçlerinizi hızlandırmanıza , daha kolay ve verimli yönetmenizi sağlayan size özel yazılım, yazılım geliştirme gibi tüm ihtiyaç duyacağınız çözümleri üretiyoruz.